W sprawnym zarządzaniu organizacją niezbędne są właściwe narzędzia. Nasza przygoda z tworzeniem narzędzi rozpoczęła się z Aplikacją 2do2, ponieważ na rynku nie było narzędzia, które skrojone byłoby do potrzeb organizacji pozarządowych jeśli chodzi o zarządzanie finansami oraz rozliczanie dotacji, stworzyliśmy takie. Nasze działania się jednak na tym nie kończą.

  • Aplikacja 2do2
    Jest to chmurowe rozwiązanie dla zarządów, koordynatorów oraz zespołów organizacji. Intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która pomaga unikać najczęściej występujących błędów, zyskać bieżący ogląd stanu całych finansów organizacji, sprawnie podzielić zadania w zespole. Aplikacja dla mniejszych i młodych organizacji jest w wersji bezpłatnej, dla większych dostęp jest płatny (w zależności od budżetu). Więcej informacji o Aplikacji znajdziecie na stronie www.2do2.org.pl.
  • Budżet całościowy organizacji
    Kolejnym wspierającym organizację w codziennej pracy będzie narzędzie do tworzenia i prowadzenia całościowego budżetu organizacji. Narzędzie jest w przygotowaniu! 😊 Chcesz abyśmy Cię poinformowali gdy oddamy je do użytku? Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń. Działanie realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Mierz Wysoko
  • Niezbędnik finansowy oraz narzędzie do samodiagnozy organizacji
    Jakich dokumentów potrzebuje moja organizacja w zakresie zarządzania finansowego? Czy nic nam nie umyka? Czy zadajecie sobie czasem takie pytania? Nam zadajecie takie regularnie. Dlatego też rozpoczynamy przygotowanie Niezbędnika Finansowego. Więcej informacji wkrótce.