Natalia Kata-Gawlik
Członkini Zarządu

Ogarniaczka, sprawna menedżerka, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów dla biznesu oraz dla NGO. Od wielu lat odpowiada za rozliczenia projektów i finanse w organizacji. To w trakcie rozliczeń, podczas jednej nieprzespanej nocy nad stertą papierów, zrodził się pomysł na Aplikację 2do2, w ślad za nią rozpoczęły się szkolenia i konsultacje dla organizacji z całej Polski. Trenerka i coach. 

Magdalena Szeniawska
Członkini Zarządu

Wizjonerka o nieskończonej liczbie pomysłów i zasobach energii. Posiada blisko 20-letnie doświadczenie w pracy z wieloma organizacjami pozarządowymi oraz instytucjach publicznych. Prowadziła projekty o różnej skali i finansowaniu. Szkoli i konsultuje organizacje z zakresu zarządzania finansami, układania procesów i usprawniania. Łączy pasję do pracy oraz spojrzenie systemowe. Jej pasją jest z praca z ludźmi, tworzenie innowacji oraz usprawnianie tego co nie działa. Trenerka i tutorka – na sali szkoleniowej oraz w outdoorze.

Michał Grabowski
Programista

Programista w Fundacji 2do2. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Ma na koncie kilka ciekawych rozwiązań IT dla organizacji pozarządowych (m.in Aplikację 2do2). Prywatnie – entuzjasta pasji niezliczonych.

Katarzyna Adamska-Dutkiewicz
Konsultantka

W Fundacji 2do2 odpowiada za wypracowywanie standardów i rozwiązań finansowych.  Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z organizacjami pozarządowymi. Prowadzi szkolenia z zakresu księgowości i zarządzania finansami w NGO-sach.

Julia Dmeńska
Trenerka

Od 15 lat związana z III sektorem. Zaczynała prowadząc zajęcia w Warsztatach Terapii Zajęciowej, przez 12 lat związana ze Stowarzyszenie Mierz Wysoko, od 2021 współpracuje z Fundacją Szkoła Liderów. Posiada doświadczenie w pracy w zarządzie organizacji, tworzenia od podstaw programów oraz miejsc Animacji Lokalnej, muzycznej i kulturalnej. Certyfikowana trenerka STOP (Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych) oraz w Akademii Treningu Antydyskryminacyjnego. Certyfikowana doradczyni w metodzie DISC https://extended.tools/extended-disc/  – chcesz dowiedzieć więcej – odezwij się do nas.  

Martyna Studzińska
Trenerka

Trenerka i badaczka (na koncie ponad 600 godzin szkoleniowych). Od lat poznaje i doradza organizacjom z terenu woj. Mazowieckiego – od 3 osobowych NGO działających w sołectwach, po 30 osobowe organizacje działające w całym województwie. Prowadzi szkolenia związane z weryfikacją wizji i strategii,  z budowaniem zespołu, obiegu komunikacji w zespole oraz w prowadzeniu wieloletniego wolontariatu.  By lepiej wspierać liderów organizacji w 2021 roku ukończyła szkołę coachingu. 

Anna Czyżewska
Trenerka

Całe życie zawodowe związana z NGO, obecnie prezeska Federacji Mazowia. Współpracuje z Fundacją 2do2 jako trenerka i wsparcie rozwoju organizacji. Badaczka, antropolożka, szkoleniowiec z zakresu pozyskiwania środków oraz działań społecznych..